HeadHunter: Кожен 10 працівник невдоволений зп

Маша Землянська
5 вересня 2013р. 10:26

HeadHunter: Кожен 10 працівник невдоволений зп

Офісні співробітники більше задоволені своєю роботою, ніж рівнем її оплати. За даними опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter, рівень задоволеності і роботою, і зарплатою значно вищий у сферах консалтингу, інформаційних технологій і телекомунікацій. А незадоволені своїм доходом і працевлаштуванням працівники готельного та ресторанного бізнесу, банків, страхових компаній і сфери фінансових послуг.

У середньому по десятибальній шкалі український офісний співробітник оцінює свій рівень задоволеності роботою на тверду шестірку. А ось зарплата влаштовує тільки на 5 балів. У цьому думки і чоловіків, і жінок сходиться. Кожен 10-тий працівник абсолютно не задоволений своєю зарплатою, а кожного 5-того вона суттєво не влаштовує.

Залежно від сфери діяльності рівень задоволеності зарплатою і роботою відрізняється. Значно більше, у порівнянні з усіма офісними співробітниками, люблять саму роботу, а не гроші, представники сфери послуг. А ось працівників у сферах торгівлі й агробізнесу навпаки, зарплата радує сильніше, а ось сама робота — значно менше. Більше за всіх задоволені й своєю роботою, і зарплатою офісні співробітники у сферах консалтингу, інформаційних технологій і телекомунікацій.

­­­­­­

Фото з сайту Відомості

Теги: Київ , гроша , робота