Учасникам Веломарафону дадуть квитки на ГОГОЛЬFEST

Маша Землянська
5 вересня 2013р. 11:05

Учасникам Веломарафону дадуть квитки на ГОГОЛЬFEST

8-го вересня о 15:00 кілька сотень велосипедистів та ролерів зберуться, аби проїхати від метро "Олімпійська" до заводу Арт-кластеру "Видубичі". Так на ГОГОЛЬFEST вперше працюватиме екологічна програма, мета якої - створити довгостроковий проект, який поєднає освітню складову та практичні рішення екологічного розвитку. Усім, хто долучиться до акції, організатори обіцяють безкоштовні квитки на фестиваль.

"Велосипедисти та ролери -багаточисельна аудиторія, яка зазвичай підтримує екологічну філософію. У рамках еко-програми будуть розроблені маршрути велосипедних доріжок на території ГОГОЛЬFEST, проведені круглі столи щодо проблем розвитку вело-руху в столиці", - повідомляють організатори. Дізнатися про маршрут можна тут  http://maps.yandex.ua/-/CVb4MUKF.

ГОГОЛЬFEST стартує 13-го вересня о 20:00 в арт-кластері на Видубичах. Фестиваль відкриють два перфоменси"…Не бог, не цар, і не герой.." від Влада Троїцького, а також знаменитий заборонений фільм Миколи Шпиковського "Хліб" у супроводі білоруського гурту Port Mone. 

Теги: веломарафон , Київ , ГОГОЛЬFEST