Укрзалізниця не хоче дані з паспорту для квитка

Маша Землянська
5 вересня 2013р. 11:19

“Укрзалізниця” запевняє: на сьогодні не існує жодних законних підстав для реалізації ініціативи Департаменту транспортної міліції Міністерства внутрішніх справ щодо зазначення у залізничному квитку повних відомостей про пасажира.

«На сьогоднішній день реалізація ініціативи Міністерства внутрішніх справ вбачається неможливою через неузгодженість з діючим законодавством України», – йдеться у листі-відповіді Укрзалізниці Департаменту транспортної міліції МВС України. Відповідно до листа  Департаменту транспортної міліції для функціонування інформаційно-пошукової системи «Розшук-Магістраль» пропонувалось розглянути пропозиції щодо внесення до залізничного квитка прізвища, повного імені та по-батькові пасажира, серію і номер документа, що засвідчує його особу. Укрзалізниця у своїй відповіді зазначає, що діючим законодавством не встановлено необхідність внесення у квиток, що на законодавчому рівні не закріплені вимоги щодо фіксації персональних даних про пасажирів і законодавче врегулювання даного питання не належить до компетенції Укрзалізниці.

Напередодні “Укрзалізницю” спіймали на незаконному збереженні персональної інформації про пасажирів. Тепер залізничників змушують знищити всю базу даних, де зберігаються прізвища, імена, час і маршрути поїздок українців.

 

Теги: Київ