ГПУ розказали про крадіжку клерка Черновецького

Максим Опанасенко
5 вересня 2013р. 12:03

Держфінінспекція передала до Генеральної прокуратури матеріали про розтрату 2,2 зайвих мільйонів гривень комунальним підприємством "Київдорсервіс". Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на Держфінінспекцію.

Підприємство нібито прийняло від ТОВ "Київ Сіті Девелопмент" до оплати завищені обсяги та вартість виконаних проектно-вишукувальних робіт з будівництва автоматизованої інформаційної системи керування дорожнім рухом на вулично-шляховій мережі міста. Будівництво системи було розпочато у 2008 році, коли Київську міськдержадміністрацію очолював Леонід Черновецький. "Тоді фірма "Київ Сіті Девелопмент" отримала підряди "Київдорсервісу" вартістю саме 2,2 млн грн. на розробку проектно-кошторисної документації цієї системи та 7,50 млн грн. на проектування пропускних пунктів із системами контролю, керування в’їздом/виїздом вантажного автотранспорту та оплати проїзду в межах м.Києва. Загалом фірма у 2008-2009 роках отримала комунальні підряди у Києві на 19,22 млн грн" - пишуть "Наші гроші".

Тут кажуть - у той період фірму "Київ сіті девелопмент" було зареєстровано на компанію з управління активами "Система капітального інвестування". А директором у 2007-2009 роках була Марина Погібко, яка до цього працювала віце-президентом "Правекс-банку" Леоніда Черновецького. А вже у 2009-му Погібко очолила Головне управління економіки та інвестицій мерії. Пізніше вона була звинувачена у привласненні 2,44 мільйонів гривень. Однак Погібко у 2011 році виїхала у Англію, де звернулась за отриманням політичного притулку.

 

Теги: Київ