У Києві шукають вбивць хлопця на Святошино

Маша Землянська
5 вересня 2013р. 12:09

У Києві шукають вбивць хлопця на Святошино

У Києві шукають двох чоловіків, які жорстоко побили 24-річного чоловіка. Від отриманих тілесних ушкоджень він помер у лікарні. Правоохоронці звертаються до можливих свідків побиття хлопця, що сталося 13-го липня серед білого дня на проспекті Палладіна.

«Подія сталася 13 липня 2013 року, приблизно о 12 годині 30 хвилин біля будинку №25-А на проспекті Палладіна, в Святошинському районі столиці. Потерпілий проходив біля вказаного будинку, коли до нього ззаду підбігли двоє невідомих чоловіків. Один з нападників, підхопивши жертву під ноги, виконав кидок через себе, головою в асфальтоване покриття. Але на цьому не заспокоївся, і разом з товаришем вони почали бити ногами лежачого чоловіка. Після чого спокійно пішли геть. Потерпілого було доставлено до Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, де він невдовзі помер. Це сталося посеред білого дня. Їх чомусь ніхто не зупинив, не викликав правоохоронців, і навпаки, під час відпрацювання міліціонерами ніхто не бажав давати свідчень. Люди забувають, що така невиправдана жорстокість, якщо вона залишиться безкарною, може лише набрати обертів. А на місці потерпілого можуть бути і інші», - попереджають у прес-службі міліції.

Наразі відкрите кримінальне провадження, проте нападників поки не знайшли. Якщо Ви володієте інформацією про дану подію, або вам відома інформація про нападників, прохання зателефонувати за номерами: 424-03-41 або 102.

 

Теги: Київ , смерть , міліція