Рахункова: На київських дорогах порушили на 18 млн

Максим Опанасенко
5 вересня 2013р. 13:12

Рахункова палата провела аудит ефективності використання грошей, виділених на будівництво і реконструкцію доріг, що з'єднують лівий і правий береги Києва. Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати. 

"Пропускна спроможність доріг, котрі з'єднують лівий і правий береги міста з його центральною частиною, збільшилася у середньому на 30 відсотків завдяки введенню в експлуатацію чотирьох нових транспортних розв'язок площею 113,4 тис. кв. м. (на примиканнях просп. Науки до Столичного шосе і Дніпровського узвозу до Набережного шосе, біля станції метрополітену «Дніпро», на перетині бульв. Дружби народів і Наддніпрянського шосе)" - йдеться в повідомленні. Позитив на цьому завершується. З 1,2 мільярдів гривень, виділених комунальникам з "Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" і об'єднанню "Південно-Західна залізниця", 18,5 мільйонів використали з порушеннями законів. " В зв'язку із невідпрацюванням підрядниками перерахованих авансів, станом на 1 липня поточного року утворилася прострочена дебіторська заборгованість на суму майже 70 млн. гривень" - кажуть аудитори.

Ще вони констатують - темпи будівництва деяких об'єктів сповільнилася: "Зокрема, перенесено дату введення в експлуатацію Подільського мостового переходу, ступінь готовності якого складає лише 41,1 відс., порушено планові терміни будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро. Це призводить до збільшення вартості незавершеного будівництва, а також посилює навантаження на державний бюджет, оскільки питома вага держресурсів, спрямованих на зведення об'єктів столичної транспортної інфраструктури, сягає 70 відс. серед інших джерел фінансування". 

 

Теги: Київ