«Київтранспарксенрвіс» перевірятиме паркінги

Катерина Білоус
5 вересня 2013р. 15:23

Комунальне підприємство «Київтранспарксенрвіс» продовжуватиме перевіряти паркувальні майданчики столиці, навіть якщо паркінги матимуть договори із ним. Про це заявив директор «Київтранспарксенрвісу» Андрій Дудко на зустрічі з учасниками акції протесту працівників паркувального бізнесу.

Перевірки «Київтранспарксервісу» показали, що часто підприємці, які вкладають договори із комунальним підприємством з часом збільшують кількість парковочних місць, без дозволу перевищують встановлений тариф на паркування, а також порушують санітарний стан та благоустрій при експлуатації автостоянок. Самовільних підприємців попереджають, аби вони усунули виявлені порушення, однак, якщо реакція відсутня, «Київтранспарксервіс» звертається до суду. Наразі близько 150 паркувальних майданчиків столиці не мають дозволу на існування, однак позовів до суду подано лише 17.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів заборонив влаштовувати парковки на тротуарах та проїзній частині автомобільних доріг. Про це повідомляє Держкомпідприємництво.