У Попова взялися за дорогі ліки Фармації

Маша Землянська
5 вересня 2013р. 18:31

В київміськадміністрації думають, що робити з керівництвом мережі комунальних аптек Фармація. Адже неодноразово журналісти показували: ліки, навіть зі знижкою, коштують дорожче, ніж у приватних аптеках.

"Из-за уродов, которые считают себя царями на местах сводится к пшику любая нормальная идея. Я сам весь август бьюсь с Фармацией по этому вопросу, и считаю, что если руководитель не может работать, то можно привлечь менеджмент из коммерческих сетей, которые не имея льгот от города находят возможность продавать лекарства по меньшим, чем у них ценам", - написав на своїй сторінці в Facebook затспупник голоми київської адміністрації Руслан Крамаренко.

Торік "Свідомо" провело власний екперимент. Ми спробували перевірити чи справді купувати ліки в комунальній аптеці «Фармація» вигідно. Для експерименту обрали перелік найпростіших і найнеобіхідних ліків влітку. Список склався з чотирьох позицій: Гепаринова мазь від синців та порізів, Нокспрей від закладеного носу, Смекта від зіпсованих спекою продуктів та брудної води та Валідол від болю в грудях. За наш перелік ліків у «Фармації» ми віддали 72 гривні 35 копійок (якби ми мали посвідчення, то зі знижкою у 3 гривні 61 копійку заплатили б - 68,73). натомість ті самі ліки в інших аптеках обійшлись нам у суму менше 60-ти гривень.

 

Теги: Київ , ліки , гроші