Наша "Красна Маланка" їде на фестиваль у Румунію

Галина Танай
6 вересня 2013р. 9:36

Наша "Красна Маланка" їде на фестиваль у Румунію

Фільм "Красна Маланка"  Дмитра Сухолиткого-Собчука їде в Румунію. Картина нашого режисера змагатиметься за перемогу на фестивалі документального кіно ASTRA FILM FESTIVAL. Радісну новину повідомив сам Сухолиткий-Собчук.

"Красна Маланка" потрапила в офіційну секцію фестивалю - "Центральна та Східна Європа". Поряд із українським режисером опинились учасники з Хорватії, Литви, Німеччини, Росії і Польщі. ASTRA FILM FESTIVAL триває з 14 по 20 жовтня, тож через півтора місяця сподіваємось на гарні новини з Румунії. 

"Красна Маланка" - документальний фільм про те, як святкують Маланку румуни Буковини. Картина складається з п'яти новел, що по черзі показують події в п'яти кутах села і наприкінці сходяться  в одну. "Красна Маланка" майже повністю румуномовна, з українськими субтитрами. Дмитро Сухолиткий-Собчук знімав її чотири роки: спочатку власним коштом, потім виграв державне фінансування - 400 тисяч гривень. Офіційний трейлер "Красної Маланки" можна подивитись тут - в Youtube його не буде, доки фільм подорожує по міжнародних фестивалях. В український прокат "Красна Маланка" має вийти в грудні. 

Теги: Київ , Кіно , Красна Маланка , Сухолиткий-Собчук