Оселитися в замку киянам пропонують за $350 тис

Маша Землянська
6 вересня 2013р. 11:46

Хочете відчути себе принцесою чи принцем і жити у замку – готуйте щонайменш 350 тисяч доларів. А ще – валізи, адже зазвичай середньовічні замки будують на березі моря.

Отже, аналітики сайту оголошень Slando зібрали п'ятірку найбільш незвичайних приватних будинків, які виставлені на продаж.

5 місце. Замок на березі моря. У Севастополі, в 200 метрах від берега , побудований у стилі середньовічного замку. Він має площу 500 квадратних метрів. Будинок умовно поділений на дві половини. У першій знаходяться два гаражі на 3 машини, бібліотека і спортзал з тренажерами. У другій - камінні зали, п'ять спалень, п'ять ванних кімнат, робочий кабінет, їдальня, передпокій, чотири балкони та оглядові вежі. Ділянка в 16 соток обгороджена бутовим парканом, висотою 5 метрів. Будинок повністю автономний і продається разом з технікою і меблями. Вартість - $ 850 тисяч.

4 місце. Будинок у стилі хай-тек. У селі Гореничі, під Києвом, продається будинок, побудований в стилі хай-тек. Незважаючи на те, що він одноповерховий, його загальна площа становить 389 квадратних метрів. У будинку є камінний зал, вітальня, п'ять спалень, бар, кабінет і сауна з кімнатою відпочинку. Будинок продається повністю мебльованим. Ділянка - 20 соток. Ціна - $ 1 100 000.

3 місце. Будинок у стилі хай-тек з дахом – галявиною. У селі Застугна, під Києвом, будується котеджне містечко з незвичайними для України будівлями. Будинок площею 300 квадратних метрів з дахом, на якій росте трава, можна придбати за $ 360 тисяч.

2 місце. Будинок на воді. Жити в одному будинку, але в різних місцях можна, якщо купити будинок на плавучій платформі. Наприклад, у Києві продають споруду в 2,5 поверхи, що має 500 квадратних метрів площі, але при цьому все це плаває і його можна переміщати. Продавець вказує, «що проживаючи в такому будинку, є можливість користуватися всіма благами цивілізації і в той же час жити «на природі». Влітку – плавання, катання на катері і скутері, прямо з дому; взимку - сани, лижі, ковзани, знову ж, прямо з дому». Вартість пропозиції - $ 400 тисяч.

1 місце. Будинок-замок у середньовічному стилі. В Одесі, на ділянці 20 соток розташувався ставок з рибками і лебедями, водоспад, а також три будівлі. Одне з них - вежа в три поверхи, висотою 25 метрів. Продавець стверджує, що дах, сходи, всі роботи по каменю і кування металу ручної роботи. Просять за цей будинок $ 350 000.

Теги: Київ , гроші