Кияни збираються на протест на Саксаганського

Максим Опанасенко
6 вересня 2013р. 16:21

Кияни збираються на протест проти руйнування будинку на Саксаганського, 111. Оголошення "висить" в групі "Клуб Коренного Киевлянина" в соцмережі Вконтакте.

"20:00 СЕГОДНЯ Сбор неравнодушных Киевлян на Улице Саксаганского 111 в связи с разрушением под видом реконструкции старинного здания 19-го века! Репост и явка максимально приветствуется, заранее благодарим всех кто соизволит быть! Проблема не решена словами типа спасать уже нечего, ведь на его месте будут строить очередной БЦ, при строительстве которого здания вокруг, которым без малого около 100 лет могут просто завалиться" - йдеться в оголошенні.


Вранці стало відомо про те, що будинок на Саксаганського, 111 знесли. Києвознавці кажуть - колись тут жив сам Михайло Грушевський.

Замовником робіт - міжгосподарська асоціація "Аркор". Вона, до речі, і зареєстрована за цією ж адресою. Керує фірмою Микола Когут. Землю Київрада (0,04 га) передала компанії ще в 2006-му - для будівництва офісно-житлового будинку. Наступного року цю ділянку продали "Аркору" за 1,17 мільйонів гривень. Тепер же тут зведуть на офісно-житловий будинок, а торгово-офісний комплекс.

Як виглядає пам'ятка після знесення, дивіться тут.

Теги: Київ