Троєщині пообіцяли "дорогу" Фармацію

Маша Землянська
6 вересня 2013р. 16:32

На проспекті Маяковського, 47 відкриють соціальну аптеку комунального підприємства Фармація. Про це повідомляє прес-служба київміськадміністрації.

"Представники мережі КП Фармація розповіли, що найближчим часом будуть задоволені побажання мешканців Деснянського району щодо відкриття соціальної аптеки на території житлового масиву Троєщина", - йдеться в повідомленні адміністрації.

До речі, наразі в київміськадміністрації думають, що робити з керівництвом мережі комунальних аптек Фармація. Адже неодноразово журналісти показували: ліки, навіть зі знижкою, коштують дорожче, ніж у приватних аптеках. Торік "Свідомо" провело власний екперимент. Ми спробували перевірити чи справді купувати ліки в комунальній аптеці «Фармація» вигідно. Для експерименту обрали перелік найпростіших і найнеобхідніших ліків влітку. Список склався з чотирьох позицій: Гепаринова мазь від синців та порізів, Нокспрей від закладеного носу, Смекта від зіпсованих спекою продуктів та брудної води та Валідол від болю в грудях. За наш перелік ліків у «Фармації» ми віддали 72 гривні 35 копійок (якби ми мали посвідчення, то зі знижкою у 3 гривні 61 копійку заплатили б - 68,73). натомість ті самі ліки в інших аптеках обійшлись нам у суму менше 60-ти гривень.

 

Теги: Київ , ліки , гроші