Абдулліна: Коментарів про школу не писала

Олена Базилівська
6 вересня 2013р. 16:58

Солістка Національної опери Катерина Абдулліна стверджує, що дописів про україномовні школи не писала. В розмові зі «Свідомо» вона розповіла, що її сторінку зламали.

Зараз співачка прямує в міліцію. Як заявляє Абдулліна, двоє хлопців у масках напали на неї під час інтерв’ю біля Національної опери і закидали майонезом, після чого зникли з місця події. Міліція нападників не затримала.

Вранці, коментуючи допис одного зі своїх друзів на Facebook, солістка опери написала: "Отдала ребенка в русскую гимназию и еще не разу не пожалела. Все предметы по русски все предельно ясно и понятно. А больше всего понравилась торжественная линейка я даже плакала. По русски очень красиво говорили старшеклассники. Пели и читали стихи. Да вобщем то контингент родителей и детей резко отличается от быдлячих украинских школ. В первом классе три раза в неделю укр. мова, и выпускники гимназии разговаривают на ней куда лучше чем выпускники укр школ. Я рада, что моя дочь учится среди морально здоровых детей. А не среди быдла". Такий допис викликав велике обурення у користувачів Facebook. Зокрема, у соцмережі лунають пропозиції бойкотувати вистави співачки. Чоловік Абдулліної Олег Кучеров у коментарі "Свідомо" заявив, що не погоджується з висловлюванням дружини про учнів україномовних шкіл. Міністерство культури вимагає від солістки публічного вибачення за образу шкіл з українською мовою навчання.

 

Теги: