Активісти показали "беркутівця", що бив нардепа

Максим Опанасенко
7 вересня 2013р. 18:39

Громадські активісти ідентифікували бійця "Беркута", котрий 19 липня в Київраді побив депутатів-свободівців. Про це у своєму Facebook пише Євген Карась.

"Після марудної праці аналізу кількох відео-матеріалів удалося остаточно нормально ідентифікувати свавільного "беркутівця". Того самого, що під час штурму Київради порвав сорочку на нардепу-свободівцю Павлу Кириленку. Вже у приміщенні цей же "правоохоронець" ударив берцем по нозі та заїхав по обличчю свободівцю Леонову... Звичайно приємно, коли б'ються депутати. Ми їх для того і обирали. Депутатські синці - це не проблема. Націоналістичні депутати ніколи й не нили. Однак тут ідеться про інше. І Леонов, і Кириленко отримали стусани від міліції не тому що вони нардепи. А навпаки - саме тому, що одягнені як звичайні громадяни. Вони не були в дорогих ділових костюмах. І тому їх лупили. Зараз міліція заявляє, що нічого не відбулося і гальмує кримінальну справу. Навіть коли побили двох депутатів!.. Його не могла знайти міліція - ми знайшли його самі. Завдяки допомозі журналістів. Завдяки нашій небайдужості. Завдяки спільному бажанню завтра жити краще ніж сьогодні. Ми маємо домогтися покарання злочинця в погонах" - пише Євген.

Фотография: Після марудної праці аналізу кількох відео-матеріалів удалося остаточно нормально ідентифікувати свавільного "беркутівця". Того самого, що під час штурму Київради порвав сорочку на нардепу-свободівцю Павлу Кириленку. Вже у приміщенні цей же "правоохоронець" ударив берцем по нозі та заїхав по обличчю свободівцю Леонову. Як бачимо у цього спецназівця східний типаж рис обличчя.   Відео бійок: http://www.youtube.com/watch?v=nA7-MEsSop8  Звичайно приємно, коли б'ються депутати. Ми їх для того і обирали. Депутатські синці - це не проблема. Націоналістичні депутати ніколи й не нили.   Однак тут ідеться про інше. І Леонов, і Кириленко отримали стусани від міліції не тому що вони нардепи. А навпаки - саме тому, що одягнені як звичайні громадяни. Вони не були в дорогих ділових костюмах. І тому їх лупили.  Зараз міліція заявляє, що нічого не відбулося і гальмує кримінальну справу. Навіть коли побили двох депутатів! Навряд у нас буде шанс зупинити подібне свавілля, коли битимуть звичайних громадян. Але вже сьогодні цей дикий мент може зупинити будь-кого на вулиці.  Йдеться не про те, що треба переживати за синці нардепів. Ідеться про те, що сьогодні маємо домогтися покарання бєзпрєдєльщіка. Поки він побив двох депутатів - це серйозний злочин. І це треба використати, щоб потім боялися бити й звичайних громадян.   Його не могла знайти міліція - ми знайшли його самі. Завдяки допомозі журналістів. Завдяки нашій небайдужості. Завдяки спільному бажанню завтра жити краще ніж сьогодні.  Ми маємо домогтися покарання злочинця в погонах.

19-го серпня Київрада зібралась і провела засідання, де серед головних питань - зміни до бюджету та економічного і соціального розвитку. Натомість народні депутати від опозиції мали завадити цій роботі і повторити сценарій 11-го липня. Тоді, наголошуючи на незаконності сесії, народні депутати від "Батьківщини", УДАРу і "Свободи", заблокували трибуну Київради. Проте це їм не вдалося. Біля Київської міськдержадміністрації зібралося близько трьох тисяч представників профспілок, які висловили свою підтримку необхідності проведення сесії Київради щодо соціальних виплат працівникам комунальних установ міста. Одночасно в цьому місці зібралися майже 300 прихильників опозиційних сил, які вважають нелегітимною діяльність Київради. Між нардепами, що хотіли прорватися в Київраду і бійцями "Беркуту" виникла бійка, було розбите вікно в будівлі мерії. Активісти і нардепи обіцяють, що це востаннє дозволили депутатам Київради, що вже три місяці як офіційно втратили свої повноваження, провести сесію.

Теги: Київ