У Захарченка купили реанімобіль за мільйон

Максим Опанасенко
7 вересня 2013р. 18:49

Міністерство внутрішніх справ уклало ряд угод на придбання реанімобіля і реактивів для проведення молекулярно-генетичних експертиз. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна сума угод - 5,83 мільйонів гривень. "Придбано один реанімобіль на базі Peugeot Boxer FgTl 333 L2H2 (130hp) за 1,10 млн грн. та реактиви для проведення молекулярно-генетичних експертиз за 4,74 млн грн" - йдеться в повідомленні.

Для прикладу: Міністерством охорони здоров’я України у 2011 році були проведені торги та укладені договори на закупівлю автомобілів швидкої медичної допомоги, а саме: 216 автомобілів швидкої медичної допомоги Peugeot Boxer виробництва Фірми «Крас» на 140 мільйонів гривень, а також 70 автомобілів швидкої медичної допомоги на базі Ford Transit (реанімобіль тип С) виробництва Hitas Ortopedi Ilkyardim ve Saglik Urunleri Turizm Tekstil Insaat San. Ve Tic. Ltd. Sti., Туреччина у на 59 з половиною мільйонів. У 2012-му році усі закуплені автомобілі швидкої медичної було отримано від постачальників та поставлено до регіонів України. При цьому, постачальниками було порушено строки поставки автомобілів, передбачені умовами укладених договорів. Відповідно до умов договорів, у зв’язку з порушенням строків поставки автомобілів швидкої медичної допомоги, ТОВ «Фірма «Крас» нараховано штрафні санкції у сумі 27,4 мільйони гривень, ТОВ «Горал» – на 12,4 мільйони. Обома підприємствами претензії не визнано та не сплачено.

Теги: Київ