Міліція скарає майонезників за оперницю Абдулліну

Галина Танай
8 вересня 2013р. 11:01

Облита майонезом оперна співачка Катерина Абдулліна звернулась у міліцію. Жінка вважає, що її нападників мають знайти і покарати. Про це повідомляє "Радіо "Свобода" з посиланням на столичний главк МВС.

Заяву Абдулліної зафіксували у територіальному відділку міліції №4 Шевченківського райуправління МВС. Жодного процесуального рішення наразі не ухвалили. Але міліціонери припускають: обливання співачки майонезом кваліфікують як дрібне хуліганство.

6 вересня співачка Національної опери Катерина Абдулліна залишила у фейсбуці коментар, у якому зазначила, що "контингент родителей и детей (російськомовних шкіл - ред.) резко отличается от быдлячих украинских школ. ... Я рада, что моя дочь учится среди морально здоровых детей. А не среди быдла". Допис викликав обурення у користувачів, у соцмережі досі  лунають пропозиції бойкотувати вистави співачки. Чоловік Абдулліної Олег Кучеров у коментарі "Свідомо" заявив, що не погоджується з висловлюванням дружини про учнів україномовних шкіл. Міністерство культури вимагає від солістки публічного вибачення за образу шкіл з українською мовою навчання. Сама співачка заявила, що коментаря не писала, а її сторінку просто-напросто зламали. Поки тривала ця веремія, двоє хлопців у масках напали на Абдулліну під час інтерв’ю біля Національної опери і закидали майонезом, після чого зникли з місця події. 

Теги: Київ , українофобство , Абдулліна , майонез , опера