Журналістів і суд не пустили на збори комуністів

Галина Танай
8 вересня 2013р. 13:14

На збори комуністів щодо референдуму не пропустили ні судового виконавця, ні більшість журналістів. Про це заявила журналістка та учасниця коаліції громадський організацій "За чесний референдум" Наталя Соколенко.

Сама Соколенко на стадіон "Спартак", де комуністи й зібрали своїх прихильників, прорвалася силою. При цьому на зборах є член Центрвиборчкому Юрій Донченко, хоч його присутність тут незаконна. Втім, на питання Наталі Соколенко з цього приводу Донченко відповів, що він тут як фізична особа, і оскільки він відповідає в ЦВК за референдум, то захотів прийти і подивитися.

З 9 ранку стадіон "Спартак" забитий комуністами - вони, попри заборону суду, скликали громадян на підтримку референдуму щодо вступу України до Митного союзу. На місці нарахували близько 20 автобусів, якими  людей привезли з різних областей. Комуністи зібрались попри те, що Окружний адмінсуд Києва заборонив Комуністичній партії агітувати українців за проведення референдуму. Таким чином, комуністам заборонили організовувати та проводити збори громадян щодо проведення всеукраїнського референдуму. Крім того, суд заборонив Центральній виборчій комісії направляти свого представника на такі збори, якби вони все ж відбулися. Теги: комуністи , Митний союз , референдум , Київ