PhotoCULT відкриває новий сезон лекцій і виставок

Галина Танай
8 вересня 2013р. 15:15

PhotoCULT відкриває новий сезон лекцій і виставок

У новий сезон з новими силами: Культурний фотографічний центр PhotoCULT повератється з канікул і запрошує на нові виставки та освітні програми. Серед найближчих подій - персональна виставка Артура Бондаря та курс лекцій від Вікторії Мироненко.

Виставка Артура Бондаря "Із варяг у греки" відкриється вже у вівторок, 10 вересня, у галереї "АртПричал". А наприкінці місяця, 28 вересня, стартують одразу два освітні курси - "Художнє мислення та фотографія" і "Фотографія: подорож довжиною у 180 років". Перший складається з теоретичного і практичного блоку: їх ведуть мистецтвознавиця Вікторія Мироненко та фотограф Олександр Ляпін. Курс триває три місяці, за цей час буде 15 занять у фотолабораторії і 8 лекцій. Зустрічі відбуваються раз на тиждень, по суботах. Коштує цей курс 3250 гривень.

 Заняття другого курсу - "Фотографія: подорож довжиною у 180 років" - так само проводять раз на тиждень по суботах. Це лайт-варіант для тих, хто ще не відчув у собі таланту фотографа, але цікавиться цим мистецтвом. На лекції Викторії Мироненко можна ходити вибірково: одне заняття коштує 125 гривен, чотири - 480, а вісім - 880 гривень. 

Записатись на курси PhotoCULT дуже просто: надіслати на адресу educationat
photocult.com.ua
заявку зі своїм ім’я та контактним телефоном. Найближчим часом чекайте на інші приємні новини від PhotoCULT. 

 

Теги: лекції , Мироненко , Ляпін , фото , PhotoCULT , Київ