Як на Хрещатику билися фанати (відео)

Максим Опанасенко
9 вересня 2013р. 9:37

"Свідомо" знайшло очевидця подій на Хрещатику у неділю ввечері. 

Ось що він розповідає: "Десь 30-40 бритів пили на столиках Шато славутич. Наших десь 15 налетіли в масках. Кинули фаєри і роздали найближчим бритам. Кинулись тікати. Брити за ними. Летіли крісла і стакани. Не догнали. Один з бритів постраждав серйозно, лежав довго на тротуарі. Брити грубо розігнали перший натовп зівак криками Фак оф і штурханами. Мєнти зявились хвилин за 10. Потім машина за машиною. Отаке. Пізнє відео вантажу, кому цікаво дивіться" - каже очевидець Мирослав. Додає - зняти саму бійку йому не вдалося, бо британці дуже грубо його відштовхали. Ось відео перших хвилин після бійки:


"Комсомольська правда" має іншу версію. Газета пише, що на десятьох уболівальників із Британії напали близько тридцяти осіб. Нападники були озброєні ножами, обличчя ховали під капюшонами. В результаті "швидка" нібито шпиталізувала трьох британців. В одного  рана від удару ножем, другому розбили голову скляною пляшкою, у третього - сильні забої. Українці в бійці не постраждали. Міліція так і не затримала винуватців бійки.

Київська міліція має ще третю точку зору на події. Тут повідомляють наступне: "На літньому майданчику одного з кафе відпочивали близько 40 англійців, які приїхали на футбол. Повз кафе проходили шість молодиків. Між компаніями виникла словесна перепалка, яка переросла у бійку. До українців приєдналося ще близько 15 чоловік. Бійка тривала лише 2 хвилини, була викликана міліція і на момент прибуття нарядів активні учасники конфлікту втекли з місця події. Троє громадян Великобританії 19-ти, 22-х і 23 років із забоями голови та пошкодженнями рук були доставлені до лікарні. Після надання медичної допомоги молодики були відпущені за місцем проживання". У міліції додають - британці приїхали на футбольний матч збірних України та Англії і заяви писати категорично відмовилися.

Серед активістів у соцмережах шириться думка, що напад на європейських туристів був провокацією перед нинішнім матчем збірних України й Англії, що відбудеться у вівторок.

 

 

Теги: Київ