Екс-порноактрисі з України дозволили жити в Чехії

Максим Опанасенко
9 вересня 2013р. 15:18

Колишній порно-актрисі з Україні Анастасії Гришай дозволили проживати в Чехії. Про це повідомляє прес-служба жіночого руху Femen.

"Женское движение FEMEN надеется, что Евросоюз обеспечит абсолютную безопастность Анастасии и ее детям от политического-криминального преследования украинских властей. Напомним, что движение FEMEN на протяжении трех лет боролось за свободу и материнство Анастасии Гришай, которую с 2010 года терроризировали украинские власти лишением свободы и права на материнство искусственно вменяя ей статью уголовного кодекса Украины "распространение порнографии" - йдеться в повідомленні.

У січні суд Чехії скасував своє ж рішення про депортацію 27-річної Гришай. У червні 2012 в Празі вона голяка і з немовлям на руках просила захистити її від переслідувань. За словами Гришай, в Україні її два роки незаконно переслідував депутат від Компартії Леонід Грач.  Грач обіцяв кинути колишню  порноакторку за ґрати, а дітей здати в інтернат. І в червні 2012 українка влаштувала біля Парламенту Чехії сольний виступ під назвою "Врятуйте моїх дітей". Таким чином вона просила Євросоюз зглянутись над її родиною і надати їй політичний притулок. Порно-маму тут же підтримали дівчата з Femen.


 

Теги: Київ