"Свободівці" скаржаться на дорогі авіаквитки

Максим Опанасенко
9 вересня 2013р. 16:17

Прес-служба партії "Свобода" у відповідь на публікацію газети "Вести" про те, що два їхні депутати перевищили ліміт на авіаперельоти, каже - решта депутатів економлять.

"Зокрема, у десятці депутатів, які найбільше використовували авіатранспорт, – свободівці Руслан Кошулинський та Михайло Блавацький. З цього приводу прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода» вважає за необхідне дати роз’яснення" - йдеться в повідомленні. Кажуть - Блавацький по роботі має літати в Донецьку, Миколаївську та Львівську області, а це - різні частини України. Кошулинський, як зам Голови Верховної Ради, хоча й є "свободівцем", але до фракції в Раді не входить і літає виключно з робочих питань.

Депутаты-лидеры по количеству перелетов за госсчет. Фото 1

Інфорграфіка "Вестей"

"Усвідомлюючи, що частина депутатів-свободівців з об’єктивних причин можуть перевищити так званий "ліміт на авіаперельоти", фракція ВО "Свобода" урівноважує це меншим використанням авіатранспорту тими депутатами, хто може здійснювати свою роботу з мінімальним використанням цього виду транспорту, якщо це не шкодить оперативності в роботі народного депутата. Більше того, у фракції є депутати, які взагалі не користувалися послугами авіатранспорту" - кажуть у прес-службі. І додають - вартість квитка Київ-Донецьк вища за квиток до Берліну чи Барселони: "Так, вартість квитка економ-класу  Київ – Донецьк – Київ в авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", що здійснює перельоти з Борисполя, становить 5 812 гривень, а квиток на літак компанії "Utair" із Жулян до Донецька і назад коштує 5 244 гривні".

 

Теги: Київ