Прокуратура перевірить діяльність Фармації

Ольга Бондаренко
10 вересня 2013р. 10:41

Прокуратура Шевченківського району столиці організувала перевірку діяльності комунального підприємства "Фармація", яке реалізовує  соціальний проект "Картка киянина". Про це повідомили у прес-службі відомства. 

За результатами перевірки контролери та правоохоронці нададуть свої висновки щодо додержання вимог законодавства про закупівлю лікарських  засобів та цільового використання коштів, призначених для фінансування державних програм комунальним підприємством.

До речі, наразі в київміськадміністрації думають, що робити з керівництвом мережі комунальних аптек Фармація. Адже неодноразово журналісти показували: ліки, навіть зі знижкою, коштують дорожче, ніж у приватних аптеках. Торік "Свідомо" провело власний екперимент. Ми спробували перевірити чи справді купувати ліки в комунальній аптеці «Фармація» вигідно. Для експерименту обрали перелік найпростіших і найнеобхідніших ліків влітку. Список склався з чотирьох позицій: Гепаринова мазь від синців та порізів, Нокспрей від закладеного носу, Смекта від зіпсованих спекою продуктів та брудної води та Валідол від болю в грудях. За наш перелік ліків у «Фармації» ми віддали 72 гривні 35 копійок (якби ми мали посвідчення, то зі знижкою у 3 гривні 61 копійку заплатили б - 68,73). натомість ті самі ліки в інших аптеках обійшлись нам у суму менше 60-ти гривень.

Теги: Київ