КНУ ім. Шевченка порушує Конституцію України?


11 вересня 2013р. 1:03

КНУ ім. Шевченка порушує Конституцію України?

Це є друга частина нашого розслідування щодо численних утисків та порушень прав студентів в гуртожитку №1 студмістечка КНУ ім. Тараса Шевченка. На цей раз в гуртожитку вирішили піти іще далі та порушити головний закон країни – Конституцію.

Наша перша стаття про корупцію та не поселення студентів навела чималий переполох в гуртожитку. Це змусило піти декого на радикальні кроки. Ми продовжили анонімно спілкуватися з мешканцями гуртожитку, але найцікавішою виявилася розмова зі щойно поселеними студентами першого курсу. «Нас зібрали всіх разом представники студентської ради гуртожитку та ще дехто з адміністрації. Нам дали чітко зрозуміти, що спілкуватися з представниками ЗМІ та взагалі з будь-ким на тему жахливих умов в гуртожитку суворо заборонено. Сказали, що це може погано для нас закінчитися» - повідомив нам один з першокурсників. Як це розуміти, як не порушення свободи слова та залякування студентів?

Що ж так старанно приховує адміністрація гуртожитку? Напевне, свою «геніальну» методику проведення капітального ремонту, який вони проводять без переселення студентів. Як результат, жахливі, просто не людські умови проживання. Студенти проживають в умовах, що порушують всі можливі санітарні норми. Наприклад, студенти живуть в блоках без електрики та води. Ходять до кімнат повз мішки з цементом та бетономішалки. Дихають цементним пилом. «Я вже не можу це витримати. Думаю знімати квартиру. Від цього постійного пилу в мене почалася нестерпна алергія. А відсутність в блоці елементарного туалету завдає надзвичайного дискомфорту. А за все це ще й змушують платити!» - говорить один із студентів.

Залишається лише чекати, поки в цю ситуацію втрутиться прокуратура чи хоча б санстанція. Чи на таке відношення заслуговують студенти одного з найкращих ВНЗ країни? Розслідування триває…

Теги: