Інфекційну лікарню у Лаврі закрили для церкви

Маша Землянська
12 вересня 2013р. 9:09

З 11-го вересня інфекційна клініка «Лавра» на Лаврській,11, не функціонує, як медичний заклад. Персонал, пацієнти та обладнання переведені в інші лікарні міста. Про це повідомляє прес-служба Національної академії медичних наук.

«3 липня 2013 року комісія з питань передачі нерухомого майна у Києві до сфери управління Міністерства культури, у складі 24 чоловік, вирішила передати будівлі та споруди по вулиці Лаврській, 11 до сфери управління Міністерства культури України для подальшої передачі в оперативне управління Національного Києво – Печерського історико-культурного заповідника. Що зафіксовано актом приймання – передачі від 03.07.2013 року»,- йдеться в повідомленні НАМУ.

В Клініці інфекційних хвороб Громашевського лікується більше 9000 пацієнтів. Саме для того, щоб зібрати гроші на обладнання цієї Клініки, до Києва свого часу приїздив з концертами Елтон Джон та влаштовували концерти більшість українських зірок шоу-бізнесу. Конфлікт навколо клініки виник ще у 2011 році, коли Академія наук України прийняла постанову про розформування лікарні та переселення її окремих частин до різних закладів охорони здоров’я. Напередодні, 11-го вересня ВІЛ–позитивні пацієнти клініки прикували себе наручниками до ліжок. А все від зневіри у обіцянки влади.

Теги: Київ , вибори