Уряд виділив майже 800 млн на біометрику

Ольга Бондаренко
12 вересня 2013р. 13:02

Уряд виділив майже 800 млн на біометрику

Уряд затвердив план запровадження електронних паспортів та виділив на його реалізацію до 2016 року 793,3 мільйонів гривень. Про це рішення повідомляється в інформаційно-аналітичному бюлетні Кабміну.

"З метою реалізації цього плану в країні буде створено єдину базу - демографічний реєстр. Для комплексного вирішення питання уряд України виділив до 2016 року 793,3 млн гривень", - йдеться у повідомленні. Біометричний паспорт, відповідно до Закону й міжнародних стандартів, має містити два види даних: основні й додаткові. До основних відносяться докладна інформація про людину — оцифрована фотографія особи, оцифрований підпис, прізвище, ім'я, дата народження. Додаткові відомості — це відбитки пальців.Цивільні паспорти будуть оформлятися з моменту народження. Строки оформлення залишаються колишніми — до 30 днів. Внутрішній паспорт, який раніше був безстроковим, у майбутньому видаватиметься на 10 років. Заміна «старого» паспорта на новий — біометричний — буде добровільною. За попередніми оцінками, вартість нового паспорта становитиме 350 гривень.

10 червня Державна міграційна служба при Міністерстві внутрішніх справ замовила бланків закордонних паспортів майже на сім мільйонів гривень. 

Теги: Київ