Що і скільки коштує на ГОГОЛЬFESTі

Галина Танай
12 вересня 2013р. 14:30

Що і скільки коштує на ГОГОЛЬFESTі

Якщо ви злякались розцінок на ГОГОЛЬFEST і вирішили, що нога ваша не переступить порогу заводу на Видубичах - охолоньте. Спеціально для вас - короткий список, що і скільки коштує на ГОГОЛЬFESTі.

Платний вхід на територію фестивалю буде лише перші три дні - з п'ятниці, 13 вересня, до неділі. У день відкриття - тобто 13 числа - вхід коштує 50 гривень. У вихідні - 20. Вхідний квиток відкриває вам доступ до всіх локацій і безкоштовних подій ГОГОЛЬFESTу.

Після вихідних, з 16 вересня, вхід на фестиваль безкоштовний. Якщо ви хочете сходити на платну виставу чи концерт - купуйте квиток, і завод на Видубичах для вас відкритий. Окремо платити за вхід не потрібно. Платні події коштують від 50 до 100 гривень. Повну афішу подій дивіться тут

Фестиваль сучасного мистецтва  ГОГОЛЬFEST стартує 13 вересня о 20:00 в арт-кластері на Видубичах. Фестиваль відкриють два перфоменси"…Не бог, не цар, і не герой.." від Влада Троїцького, а також знаменитий заборонений фільм Миколи Шпиковського "Хліб" у супроводі білоруського гурту Port Mone. 

Теги: Троїцький , ДАХ , ГОГОЛЬFEST , Київ