Екс-начальник київського ДАІ розбазарив 2 мільйони

Максим Опанасенко
12 вересня 2013р. 15:11

Екс-начальника київського ДАІ звинувачують в розтраті 2 мільйонів державних гривень. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

"У 2009 році Департамент ДАІ МВС України уклав з приватним товариством договір на постачання та встановлення серверного обладнання, а також розробку програмного забезпечення та впровадження єдиної централізованої системи обліку адміністративних правопорушень, яка б діяла на території всієї держави" - йдеться в повідомленні, - "У подальшому на підставі акту виконаних робіт, затвердженого тодішнім керівником Департаменту ДАІ, на розрахункові рахунки приватного підприємства з державного бюджету було переведено майже 2 мільйони гривень". Але Інститут судово-технічних експертиз Служби безпеки та Київський науково-дослідний інститут судових експертиз встановили - на серверному обладнанні, яке було поставлене комерційною структурою, відсутнє будь-яке програмне забезпечення, яке б свідчило про впровадження єдиної централізованої системи обліку.

"Крім того, встановлено, що про невиконання підприємством своїх зобов’язань було достеменно відомо керівництву ДДАІ, однак, незважаючи на це, посадовець затвердив акт виконаних робіт, що й стало підставою для проведення розрахунків з приватним підприємством" - кажуть в прокуратурі. Посадовця звинувачують в службовому підробленні та зловживанні службовим становищем.

 

 

Теги: Київ