R&B: Близько 40% українців задоволені Батьківщиною

Ольга Бондаренко
12 вересня 2013р. 16:23

R&B: Близько 40% українців задоволені Батьківщиною

38% українців щасливі від того, що їм довелося жити в Україні. Про це свідчать результати дослідження соціологічної компанії "Research & Branding Group".

Натомість, як показує опитування, 31% українців - не задоволений своїм перебуванням у державі. Найбільше число українців, які вважають життя в Україні везінням, відзначається серед представників старшого покоління (старше 55 років) - 43%, тоді як в інших вікових групах даний показник становить 34-37%. І, відповідно, серед людей старшого віку невезінням життя в Україні вважає лише кожен четвертий - ​​26%, тоді як в інших вікових групах даний показник становить 33-35%. Водночас, більше половини українських громадян в даний час відносять Україну до числа країн-аутсайдерів, тоді як більше третини опитаних віднесли Україну до країн, які займають проміжне положення між лідерами та аутсайдерами. Половина українців (51%) вважають, що Україна може претендувати на більш гідне становище у світі, тоді як протилежної точки зору дотримуються 41% жителів країни.

Загалом, скоріше оптимістичним своє майбутнє бачить  34% опитаних, а 13% українців очікують суттєвого поліпшення ситуації і перетворення України на сильну і процвітаючу державу. Протилежної точки зору дотримуються 23% українських громадян, які очікують скоріше погіршення ситуації і 11% тих, хто вважає, що Україну чекають дуже важкі часи.

Фото: politdengi.com.ua

Теги: Київ