Азаров дав людям Льовочкіна 47 млн на сміття

Максим Опанасенко
13 вересня 2013р. 10:38

Уряд схвалив проект розпорядження, за яким має бути виділено 47 000 000 гривень Київській мерії на заходи щодо запобігання надзвичайної ситуації під час експлуатації полігону твердих побутових відходів №5 у Підгірцях (Обухівській район). Про це повідомляє прес-служба Уряду.

"Мінприроди розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України, яким передбачено виділення Київській міськдержадміністрації коштів в сумі 47000 тис. грн. за рахунок залишку коштів Державного фонду навколишнього природного середовища, який утворився на 1 січня 2013 року, для здійснення у 2013 році природоохоронних заходів щодо нарощування дамб І та ІІ черги та розширення потужностей системи очистки фільтрату. Прийняття даного проекту сприятиме зменшенню можливості виникнення надзвичайної ситуації під час експлуатації полігону твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області" - йдеться в повідомленні.

Полігон ввели в експлуатацію в 1986-му. Екологи вже кілька років заявляють про необхідність зайнятися цією ділянкою, адже величезна купа відходів і накопичення фільтрату загрожує техногенною катастровою. Полігоном управляє ПАТ "Київспецтранс". Влітку "Свідомо" випустило розслідування про цю компанію. Ми з'ясували, що керівні посади в "Київспецтрансі" отримали люди, наближені до глави президентської адміністрації Сергія Льовочкіна і його сестри – нардепа від Партії регіонів Юлії Льовочкіної. 

 

Теги: Київ