Мельника залишили "почесним" в рідному Ірпені

Максим Опанасенко
13 вересня 2013р. 13:00

Екс-ректору Національного податкового університету Петру Мельнику, якого звинувачують у хабарництві і шукають для арешту - залишили титул почесного громадянина міста Ірпінь. Про це повідомляє активіст Володимир Тищенко, що був присутній на засіданні міської ради.

Питання про позбавлення звання "почесного" ініціювали депутати від "Свободи". Але рада вирішила залишити це питання до моменту, коли почнеться суд над Мельником, пояснюючи це тим, "що всі ходять під Богом".

Раніше у Мельника забрали звання почесного громадянина міста Вишневе.

Вранці 16-го серпня з'явилась інформація, що екс-ректор Податкової академії під паспортом брата затримали на білоруський митниці та відправили в Україну. До цього, 9-го серпня підозрюваний у хабарництві Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". Мельника оголосили в міжнародний розшук. А 15 серпня Печерський районний суд змінив запобіжний захід екс-ректору університету Державної податкової служби Петру Мельнику з домашнього арешту на звичайний.

 

Теги: Київ