На ГОГОЛЬFEST їде автор саундтреків Тарковського

Галина Танай
13 вересня 2013р. 13:13

На ГОГОЛЬFEST їде автор саундтреків Тарковського

ГОГОЛЬFEST продовжує дивувати: на фестивалі працюватиме сцена академічної музики "Музичний неф". Як звучить капела "Думка" у приміщенні заводу, які сюрпризи приготував знаменитий російський композитор Едуард Артєм’єв та наша скрипалька Мирослава Которович - все це ви дізнаєтесь протягом ГОГОЛЬFESTа. Кураторка однієї з найнеординарніших програм цьогорічного фестивалю - директорка агенції культурних індустрій "Про" Ірина Плехова.

В суботу, 14 вересня, на "Музичному нефі" представлять один із наймасштабніших проектів програми - «ЕДУАРД АРТЄМ’ЄВ: Цивілізація». До гостей ГОГОЛЬFESTа вийдуть 130 музикантів - Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр та Академічний хор ім. Платона Майбороди Національної радіокомпанії України. Разом вони гратимуть твори Едуард Артєм’єва - російського композитора, що писав музику для фільмів Андрія Тарковського, Микити Михалкова та Андрія Кончаловського. В цей же день, 14 вересня, відбудеться прем'єра "Ангелогласія" Вікторії Польової - української композиторки, чиї твори грають на найзнаменитіших сценах світу, від Кельна до Корої. Її новий твір гостям ГОГОЛЬFESTа представить жіночий хор Національної заслуженої академічної капели України «Думка».

Ще одна топ-подія "Музичного нефа" - народження нового камерного ансамблю скрипальки Мирослави Которович «АrteХаттА». У цьому проекті представлять програму «KRAPLYNY : МІНІМАЛІЗМ +». Але це ще не всі сюрпризи: до ансамблю Мирослави приєднається зірка української оперної сцени Сусанна Чахоян.

У вівторок, 17 вересня, на сцену ГОГОЛЬFESTа вийдуть улюблениці української публіки - сестри Тельнюк. Вони представлять музично-візуальний проект "Дорога зі скла", який зробили спільно з канадським художником Ігорем Поліщуком. А у п'ятницю, 20 вересня, на "Музичному нефі" будуть піаніст-імпровізатор Роман Коляда та Етно-рок фундація ТаРута. Разом вони представлять свій новий проект - суміш етномотивів, класики і джазу. 

Квиток на один концерт програми "Музичний неф" коштує 30 гривень. Абонемент на сім концертів - 120 гривень.

 

 

Теги: Київ , Музичний неф , класика , ГОГОЛЬFEST