Сестра Мельника відхрестилася від землі в Ірпені

Максим Опанасенко
13 вересня 2013р. 14:38

Сестра екс-ректора податкового університету і екс-регіонала Петра Мельника, котрого зараз шукають по всьому світу, звинувачуючи в хабарництві, Олена Мельник залишила посаду голови земельної комісії Ірпінської міської ради. Про це повідомляє активіст Володимир Тищенко, що був присутній на засіданні.

Мельник звільнилася від обов'язків за власним бажанням. 

Раніше прокуратура Київської області висунула вимогу повернути державі землю в місті Ірпінь, продану без проведення аукціону. Тоді прокуратура встановила, що Ірпінська міська рада вирішила продати її ПАТ "Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство".

ПАТ "Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство" якраз очолювала сестра Петра Мельника Олена, акціонерами були його брат Олександр та син Максим. Це не перша історія з компанією. Напередодні Євро-2012 Петро Мельник для викладачів свого тепер вже колишнього університету коштом держбюджету купив квартири в новобудові Ірпеня. Саме ПАТ "Київське спеціалізоване ремонтно-будівельне товариство" взялося за будівництво. В результаті, квартири університет придбав у півтора-два рази дорожче від вартості помешкань у Києві - приблизно 2,4 тисячі доларів за квадрат.

 

Теги: Київ