ГОГОЛЬFEST: куди піти на вихідних

Галина Танай
13 вересня 2013р. 16:06

ГОГОЛЬFEST: куди піти на вихідних

Коли починається ГОГОЛЬFEST, ідеальний варіант - брати намет, харчі, товстий светр, і селитися на Видубичах. Якщо такий арт-дауншифтінг не для вас, можете зазирнути в наш гід. На ГОГОЛЬFESTі неможливо знайти нецікаві події, тому розкажемо про ті, які пропустити просто соромно.

П'ятниця, 13 вересня

Безперечно, перфоменси-відкриття ГОГОЛЬFESTа - "Ні бог, ні Цар, ані Герой" від Влада Троїцького та фільм Миколи Шпиковського "Хліб" у супроводі білоруського тріо Port Mone. Підтягуйтесь на 20:00 - і точно нічого не пропустите.

Субота, 14 вересня

О 17:00 у програмі "Музичний неф" - концерт  «ЕДУАРД АРТЄМ’ЄВ: Цивілізація». 130 музикантів Національного симфонічного оркестру та хор імені Платона Майбороди виконуватимуть музику знаменитого росіянина Едуарда Артем'єва - автора саундтреків до фільмів Микити Михалкова, Андрія Тарковського та Андрія Кончаловського.

О 19:00 концерт "Мапа ріки" - супер-мікс із наших ДахиБрахи, поляків Karbido та чехів Metamorphosis.

О 20:30 - презентація альманаха "ГОГОЛЬFEST": історія творення фестивалю, над якою працювало близько сорока режисерів.

Неділя, 15 вересня

О 16:00 розпочинається "Смертельна селекція" - фатальні короткометражки від кінофестивалю "Молодість"

О 17:30 покажуть "Серце на долоні" Кшиштофа Зануссі. А о 19:00 польський режисер прийде на зустріч із глядачами.

О 22:00 - прем'єра перфоменса "сТАНЦІя" від французького режисера Стефано Рікорделя. Музика Антона Байбакова, розкішні Dakh Daughters - феєричне закінчення для вечору неділі. 

З суботи працює дитяча програма "Ігрополіс": вашим дітлахам запропонують сконструювати фотоапарат, зробити власну книжку, розфарбувати стіни заводу та зняти мультфільм. Тому можете зі спокійною душею залишати дітей в "Ігрополісі" і відриватись на концертах і виставах. Культурний розвиток вашим малюкам гарантують з 12:00 до 18:00. Програма розрахована на дітей до 12 років.


Теги: Київ , ГОГОЛЬFEST , гід по фестивалю