У Попова хочуть відправити пільговиків у SportLife

Маша Землянська
15 вересня 2013р. 10:45

Київміськадміністрація веде перемовини з мережею спортивних клубів Sport Life, щоб останні дозволили безкоштовно займатися окремим категоріям киян. Передусім йдеться про можливості для юних киян: учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл столиці, дітей з інвалідністю та сиріт, вихованців дитячих будинків сімейного типу. Також у форматі державно-приватного партнерства реалізовуватимуть і програму з навчання плаванню. У перспективі планують і спеціальні програми для дорослих киян соціально вразливих категорій.

«Прекрасний палац спорту. Звичайно одного такого замало для масиву Троєщина, проте зараз тут представлено багато активностей: басейни, майданчики для ігрових видів спорту. Ще рік назад тут були бої місцевого масштабу щодо будівництва багатоповерхівки, у яких перемогли мешканці і в результаті перемовин тут побудовано саме заклад для надання спортивних і оздоровчих послуг», – зазначив Олександр Попов.

Наразі мова йде про «Sport life» на проспекті Маяковського, 46. «Однією з основних вимог міста, ще до початку будівництва комплексу, була наявність соціальної складової. І ми досягли порозуміння з власниками цього об’єкту. Наразі вже напрацьовані відповідні проекти програм, які спрямовані на надання послуг соціально вразливим категоріям населення», – зазначив Попов.

 

Теги: Київ , спорт