Київська Русь досі без обіцяного кіна

Маша Землянська
15 вересня 2013р. 12:14

Київська Русь досі без обіцяного кіна

Кінотеатр Київська Русь, попри обіцянки поновити сеанси з 3-го вересня, другий тиждень не проводить жодних сеансів. Офіційні телефони кінотеатру не відповідають.

Натомість на сайті замість розкладу та контактів - 10 днів висить оголошення, що Київську Русь захопили рейдери на чолі з Олександром Поповим, Віктором Коржем та Світланою Зоріною. 

Зараз триває реорганізація комунальних кінотеатрів. Вона полягає у тому, що кінотеатри «Братислава», «Лейпциг», «Київська Русь», «Ленінград», «Росія», «Флоренція», «Загреб» та Кінотеатр імені Тараса Шевченка приєднають до комунального підприємства «Київкінофільм». Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні Київради 22 травня. У КМДА запевняють, що це дозволить зекономити державні кошти і зробити кінотеатри «ефективнішими», при цьому ціни на квитки для глядачів не зміняться. Директори окремих комунальних кінотеатрів припускають: злиття кінотеатрів дозволить чиновникам безперешкодно класти бюджетні гроші до власних кишень. Так, наприклад, після приєднання «Київської Русі» до «Київкінофільму» кінотеатру вже навідувались невідомі. Ввечері 30 травня, близько 20:00 в «Київську Русь» завітав чоловік спортивної статури, що вимагав негайної зустрічі з директором Станіславом Ситником. За словами заступниці директора кінотеатру Анни Швець, цей пан представився заступником міністра культури і туризму Юрієм Орловим і погрожував, що директор має з’явитися негайно, бо «завтра вже буде пізно, і приміщення буде захоплено». Після телефонної розмови він сів в автівку та поїхав. Вранці наступного дня представники «Київської Русі» звернулись із заявою до Шевченківського райуправління міліції. Юрія Орлова серед працівників Міністерства культури немає.

 

Теги: кінотеатри , Зоріна , Київська Русь , Київ