ГПУ: Мельник сховався від арешту в Каліфорнії

Ольга Бондаренко
16 вересня 2013р. 12:34

Екс-ректор Національного податкового університету Петро Мельник, якого звинувачують у хабарництві і шукають для арешту, знаходиться в місті Сан-Маркос, Каліфонія. Про це повідомили у Генпрокуратурі у відповідь на запит Геннадія Москаля.

Як зазначили в ГПУ, до компетентного органу США вже направлено запит про надання правової допомоги у вказаному кримінальному провадженні. 

16-го серпня з'явилась інформація, що екс-ректора Податкової академії під паспортом брата затримали на білоруський митниці та відправили в Україну. До цього, 9-го серпня підозрюваний у хабарництві Мельник, який перебував під домашнім арештом - втік. Причому в цьому йому не завадив електронний браслет, який напередодні на його руку начепили міліціонери. Мельника затримали 27-го липня прямісінько в його кабінеті. Працівники МВС і Міндоходів стверджують - ректор попався на хабарі у 40 і 80 тисяч гривень. Суддя Печерського райсуду Марія-Маргарита Пилаєва визначила Мельнику домашній арешт. Після зникнення підозрюваного міліція оголосила Мельникав розшук. Він же натомість вийшов на зв'язок зі слідчим і пообіцяв повернутись, "коли все заспокоїться". Наразі Мельник перебуває у міжнародному розшуку. 

Фото: http://moskal.in.ua/?categoty=news&news_id=869.

Теги: гпу , Мельник , Київ