У Клюєва прикуплять меблів ще на 600 тис

Ольга Бондаренко
17 вересня 2013р. 8:26

Апарат Ради національної безпеки і оборони України уклав угоду на придбання меблів на 639 тисяч гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

Придбано чотири комплекти меблів для службових кабінетів посадових осіб, а також меблі для кімнати переговорів, мобільного архіву, кімнати відвідувачів, службового приміщення та гардеробної. У комплекти для кабінетів посадовців входять шафа для одягу, шафа для документів, стіл керівника, стіл приставний прямокутний, стілець офісний, тумба під телефон та оргтехніку, тумба під телевізор. Всі меблі виготовлено з ДСП кольору «французький горіх». Вартість окремих найменувань не повідомляється всупереч вимогам Мінекономрозвитку.

Секретарем РНБОУ є Андрій Клюєв, який раніше очолював Мінекономрозвитку. З урахуванням цієї закупівлі, за останні три місяці апарат РНБОУ придбав меблів і штор на 1,79 мільйонів гривень. У цей же період РНБОУ придбало вісім автомобілів за 2,29 мільйонів гривень. Найдорожчим був універсал невказаної марки за 498 тисяч гривень, який за описом у конкурсній документації схожий на Volkswagen Touareg.


Теги: Київ