Попов хоче продати землю втікачці Шепелевій

Ольга Бондаренко
17 вересня 2013р. 8:58

Департамент земельних ресурсів Київської міськдержадміністрації уклало угоду на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у провулку Рильському, 4, що у Шевченківському районі. Вартість угоди склала 4 тисячі гривень. 

Як пишуть "Наші гроші", ділянка призначена для продажу Галині. Однак в конкурсній документації не вказано який саме розмір ділянки призначено для продажу дружині колишнього нардепа Олександра Шепелева. Оцінка проводиться «на нову дату». У листопаді 2011 року КМДА за 11 тисяч гривень замовляла оцінку земельної ділянки у провулку Рильському, 4  площею 775,08  квадратних метрів для  експлуатації та обслуговування адміністративного будинку з влаштуванням паркінгу. У грудні 2012 року ця ділянка була продана Шепелевій за 4, 69 мільйона гривень. У будівлі за цією адресою знаходиться будинок, у якому орендує офіс депутат від Партії регіонів Юрій Іванющенко.

Шепелєва судилась за цей будинок з «Родовід банком», вимагаючи від банку звільнити приміщення. Якби вона виграла суд, то могла б розірвати угоди з орендарями приміщення. Однак Шевченківський суд тоді зупинив розгляд, оскільки будинок був речовим доказом по карній справі проти колишнього тимчасового адміністратора банку Сергія Щербини. У січні 2013 року стало відомо, що Галину і Олександра Шепелєвих оголошені у розшук. У липні Олександра Шепелєва було затримано у Будапешті, а у серпні Шепелєви звернулись до влади Угорщини з проханням надати їм політичний притулок.

 

Теги: Київ , Попов