ГОГОЛЬFEST: чого чекати від письменників

Галина Танай
17 вересня 2013р. 10:50

ГОГОЛЬFEST: чого чекати від письменників

На мультидисциплінарних (пробачте за непристойне слово) мистецьких фестах літературну частину традиційно ігнорить більшість люду - а дарма. Спеціально для вас міні-гід по літпрограмі ГОГОЛЬFESTа: ідіть і насолоджуйтесь.

Вівторок, 17 вересня

О 17:30 - лекція "Тренди в культурі". Як розвиватиметься ця делікатна сфера і що з цим робити, розкаже письменниця й кандидатка філологічних наук Віра Балдинюк

18:30 - на літмайданчику ГОГОЛЬFESTа буде дискусія про те, чи потрібна Україні російськомовна література. "На двох стільцях чи між ними?" - на це питання шукатимуть відповідь голова видавництва "Смолоскип" Ростислав Семків, письменник і видавець Антон Санченко, письменники Яна Дубинянська та Олексій Нікітін, а також доктор філологічних наук Павло Михед.

Середа, 18 вересня

О 20:00 - презентація проекту "Цілодобово-2". Якщо хочете помилуватись на змужнілих поетів Горобчука, Коробчука, Лазуткіна і Коцарева, а також на розквітлих Анну Малігон і Світлану Поваляєву - вам сюди.

Четвер, 19 вересня

День, що вимагатиме від вас роздвоєння особистості. О 16:00 - мегасимволічна лекція "Гоголь як емблема сучасної масової культури" від Тамари Гундорової. З огляду на назву фестивалю і металевого Гоголя на Видубичах, не піти на цю лекцію просто непристойно.

В цей же час, о 16:00 - дискусія "Культура(и). Навіщо це потрібно сучасній Україні?". Дискутуватимуть розумні люди - режисер і засновник ГОГОЛЬFESTа Влад Троїцький, художник-жлобіст Іван Семесюк, письменниця й співачка Ірена Карпа, а також арт-менеджер і керівниця програм та проектів фонду «Розвиток України» Леся Островська-Люта.

О 21:30 - презентація нових книжок знаменитого своїм гумором Михайла Бриниха.

П'ятниця, 20 вересня

І знову доведеться роздвоюватись: о 18:30 - інтригуючий музично-поетичний проект "Жінки Гоголя". Серед учасників - Павло Коробчук, Артем Полежака, Олена Степаненко і Світлана Поваляєва.

В цей же час, о 18:30, - презентація поетичних книг Юрія Іздрика, з Іздриком власною персоною. 

Субота, 21 вересня

О 16:00 - літературно-музичний перфоманс "Альберт, або найвища форма страти" від Юрія Андруховича і к⁰.


Теги: Київ , ГОГОЛЬFEST , літературна програма