Мерія прибирає сніг, а місто далі у пробках

Христина Заник
22 лютого 2011р. 11:01

Заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак дав комунальникам добу, щоб прибрати сніг з вулиць.

Про це повідомляє прес-служба міської влади.

«Двірники працювали з п’ятої ранку, а дорожні служби всю ніч. Проте сьогодні залишається ще багато недоліків. Треба посилити роботу у цьому напрямку та мобілізувати транспорт для вивозу снігу», – зауважив Мазурчак на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Там також засідали начальник Українського Гідрометцентру, заступники голів районних держадміністрацій, начальники профільних управлінь та керівники комунальних підприємств.

«Балансоутримувачі повинні нести відповідальність – чи то комерційна, чи комунальна структура, – сказав Олександр Мазурчак та звернувся до заступників голів райдержадміністрацій, – Всі райони забезпечені необхідною технікою та  піско-соляною сумішшю. Активізуйте роботу з прибирання снігу, особливо це стосується безгосподарних тротуарів та зупинкових комплексів. Тих начальників житлово-експлуатаційних організацій, які знехтують доручення, буде звільнено», – додав Олександр Мазурчак.

В той же час інтернет-послуга «Яндекс.Затори» фіксує значні пробки у місті в тому числі через погодні умови. Станом на 10:30 їх рівень склав 10 балів.