Пляж у Гідропарку дістався людям міністра фінансів

Маша Землянська
17 вересня 2013р. 12:02

Пляж у Гідропарку дістався людям міністра фінансів

В липні Київміськадміністрація виділила більш як три мільйони гривень на благоустрій пляжу «Венеція», що в Гідропарку. У вересні той самий пляж віддали інвесторами. «Свідомо» з’ясувало, що частина берега Дніпра дісталась людям міністра фінансів – Юрія Колобова.

Кому дісталась частина пляжу «Венеція»


9-ого вересня Олександр Попов ставить підпис під рішенням віддати частину пляжу «Венеція» для створення сучасної зони відпочинку з пляжного баскетболу – ТОВ «Федерація баскетболу міста Києва»

Що це за компанія

За даними Реєстру фізичних та юридичних осіб, «Федерація баскетболу міста Києва» зовсім юна – створили компанію у лютому цього року. Прописала на бульварі Дружби народів, 28-В. На чолі – близька до Колобова людина – Сергій Коломієць. З останнім Колобов пов’язаний тісною співпраці, адже міністр фінансів не раз довіряв Коломійцю керування власним бізнесом.

За даними витягів з Реєстру, Сергій Коломієць - керівник компанії «Консалтингова група «Кібр». В 2003-му її створив Юрій Колобов разом Варварою Шульц. І Колобов, і Шульц прописані за однією адресою – в Павлограді на провулку Ушинського.

Також Колобов і Коломієць мали спільний бізнес – будівельну компанію «Грін апекс-плюс». Щоправда, в 2011-му компанія припинила діяльність.

За даними витягів з Реєстру, Коломійцю Колобов довіряв керувати не тільки своїми компаніями, але Варвари Шульц. Так Коломієць очолював створені Шульц ТОВ "Парфе" та "Фінансову компанію "Кібр".

Теги: Київ , земля , гроші