Окунська через суд розкрутила Власенка на 7 млн

Ольга Бондаренко
17 вересня 2013р. 14:05

Окунська через суд розкрутила Власенка на 7 млн

Суд першої інстанції  ухвалив рішення, за яким захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко має сплатити своїй колишній дружині Наталії Окунській 7 мільйонів гривень. Про це повідомили у прес-службі партії "Батьківщина".

"Батьківщина" вже охрестила це рішення брудною провокацією, метою якої є заборона Власенку виїзду за кордон і послаблення таким чином захисту екс-прем'єрки.

Судова тяганина між екс-подружжям триває вже кілька років. Окунська неодноразово звинувачувала Власенка в ухилянні від сплати аліментів, угоні авто та невиконанні рішення суду, вимагаючи також від Власенка дозвіл на виїзд за кордон для їхньої доньки, половину машини та половину будинку. 31 травня Окунська навіть заявила, що буде балотуватися на тому ж окрузі, де і її колишній чоловік.  Таке рішення жінка прийняла після того, як в "Батьківщині" заявили про те, що Власенка висунуть в кандидати у Верховну раду по одному з п`яти проблемних округів. 6 березня Вищий адмінсуд достроково позбавив захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка депутатського мандату за сумісництво державної служби із адвокатською діяльністю.

Теги: Київ