На Солом’янці намагались вбити цуциків

Маша Землянська
22 лютого 2011р. 11:45

На вихідних в Солом’янському районі невідомі намагались вбити бездомними цуцинят. П’ятьох маленьких песиків забрали до найближчої ветлікарні, одного врятувати так і не вдалося.

Про жорстоку розправу над тваринками «Свідомо» повідомили волонтери, які опікуються безпритульними собаками.

«Як побачили собачок, одразу набрали номер «гарячої лінії», яку відкрив Центр ідентифікації тварин. Від них приїхав ветеринар. Оглянув песиків і забрав до міської клініки, що на Волинській, 12. За двох цуциків вже можна не боятися – врятували, а ось інші двоє – у тяжкому стані», - розказує зоозахисниця Олена.

Після дзвінку на «гарячу лінію» Олену переконали, що померлому песику проведуть експертизу, щоб підтвердити чи спростувати версію про отруєння тварин. Тоді ж пообіцяли, що знайдуть винних.

Це вже другий випадок за місяці, коли у Києві невідомі, без будь-яких на те документів вбивають маленьких собак. Спочатку жертвами гицлів стали вісім цуциків з Борщагівки. Але чи були вони отруєні – невідомо. Вбивці не просто розправилися з тваринками, але й забрали їхні мертві тіла з собою.

Громадські активісти та мешканці в один голос нарікають: собак труять масово. Місяць тому у страшних муках помер ретривер речника американського посольства Джеймса Вольфа. Як стверджував хазяїн собаки, дружина вигулював пса у громадському парку, після прогулянки собака захворіла і невдовзі в страшних муках померла.

Тепер зі смертю «посольської» собаки розбиратимуться на вищому рівні. Від посольства США до мерії направили офіційного листа. Голова київської міськадміністрації вже встиг відповісти. Він переконує: команди труїти собак не було.