Гараж для автівок Нацбанку поремонтують за 618 тис

Ольга Бондаренко
18 вересня 2013р. 9:30

Нацбанк уклав угоду з приваиною фірмою «Фінансова будівельна компанія «Завод Луч» на поточний ремонт виробничої будівлі автомобільного підприємства НБУ вартістю 618 тисяч гривень. Про це повідомляється у "Віснику держзакупівель".

Як пишуть "Наші гроші", замовлено ремонт будівлі по вулиці Пухівській, 5, корпус 39/2, який потрібно виконати за два місяці. Що саме потрібно зробити у конкурсній документації не повідомляється. Фірма «Буд інвестпроект» пропонувала виконати ці роботи за 524 тисячі гривень, дочірнє підприємство «ВГО «Союз організацій інвалідів України» «Фаворит-Плюс» – за 598 тисяч гривень. Однак дешевші заявки було відхилено через низку претензій, у тому числі фірми не врахували вартість води та електроенергії, потрібних для ремонтних робіт.

За останні чотири роки НБУ провів тендери на ремонт свого автогосподарства на Троєщині на загальну суму 8,12 мільйонів гривень. Загалом з моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році НБУ провів будівельні тендери щонайменше на 353,49 мільйонів гривень. До цієї суми не включено будівництво бази відпочинку «Прикарпаття» вартістю 86,83 мільйонів гривень, оскільки цей тендер проводило Івано-Франківське Управління НБУ.

 

Теги: Київ