На ГОГОЛЬFESTі буде гулянка від "Красної Маланки"

Галина Танай
19 вересня 2013р. 13:20

На ГОГОЛЬFESTі буде гулянка від "Красної Маланки"

Останній день ГОГОЛЬFESTа обіцяє запам'ятатись усім любителям етно і творчості режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука. Творці документального фільму "Красна Маланка" кличуть на справжній арт-банкет з перфоменсом, кінопоказом і буковинськими самогоном та голубцями. Музичні хедлайнери вечора - композитор Антон Байбаков і солістка Dakh Daughters Руслана Хазіпова. Приєднатись до цього свята можна в неділю, 22 вересня.

Програма більш ніж насичена: о 20:00 буде музично-театральний перфоманс під музику композитора Антона Байбакова. Перкусію забезпечить чарівна акторка "ДАХу" і солістка Dakh Daughters Руслана Хазіпова. О 20:40 покажуть частину фільму "Красна Маланка" - новелу "Комендант". Ну а о 21:30 почнеться афтепаті з голубцями і справжнім красноїльським самогоном - з тих самих місць, де Дмитро Сухолиткий-Собчук знімав свою "Маланку". 

"Красна Маланка" - документальний фільм про те, як святкують зимове свято Маланки румуни Буковини. Картина складається з п'яти новел, що по черзі показують події в п'яти кутах села і наприкінці сходяться  в одну. "Красна Маланка" майже повністю румуномовна, з українськими субтитрами. Дмитро Сухолиткий-Собчук знімав її чотири роки: спочатку власним коштом, потім виграв державне фінансування - 400 тисяч гривень. Офіційний трейлер "Красної Маланки" можна подивитись тут - в Youtube його не буде, доки фільм подорожує по міжнародних фестивалях. В український прокат "Красна Маланка" має вийти в грудні. 

Теги: Красна Маланка , ГОГОЛЬFEST , Кіно , Київ