Україна висловила російському дипломату демарш

Максим Опанасенко
20 вересня 2013р. 7:50

Міністерство закордонних справ України у четвер викликало радника-посланника Посольства Росії і висловила йому демарш. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Причиною стала заява начальника відділу першого департаменту СНД МЗС Російської Федерації Іллі Рубцова щодо того бажання України приєднатися тільки до окремих положень Митного союзу, котре дипломат назвав "утриманством".

"В МЗС України розчаровані некомпетентними оцінками російських представників щодо стану та перспектив розвитку відносин між Україною та Росією, які останнім часом все частіше мають місце в інформаційному просторі. Російською стороною було зазначено, що висловлювання рядового співробітника зовнішньополітичного відомства РФ не мають офіційного характеру і підтверджено, що він вийшов за рамки своїх повноважень та "дипломатичної мови" - йдеться в повідомленні.

Україна чекає на реакцію російської сторони. І додає: "Розраховуємо також на таку оцінку планованого підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а також розвитку рівноправних відносин і взаємовигідного співробітництва МС/ЄЕП, яка б відповідала духу стратегічного партнерства між нашими країнами. В Україні не протиставляють співпрацю на європейському напрямі і відносини з євразійським співтовариством"

 

 

 

Теги: Київ