Фармацевтам пропонують по 16 000 гривень на місяць

Максим Опанасенко
20 вересня 2013р. 9:05

Українські фармацевти можуть заробляти до 2 000 доларів на місяць. Таке дослідження провела рекрутингова компанія HeadHunter. 

Тут з'ясували - в минулому півріччі на одну посаду фармацевта претендувало 0,9-1,1 кандидатів, тобто - не більше одного. Відтак, працівники цієї галузі є затребуваними. "Нічого дивного в цьому немає. Найчастіше, пропонуючи вакансію в фармацевтичній сфері, роботодавець очікує від кандидата обов’язкову наявність вищої освіти, досвіду роботи (часто ще й за вузькою спеціалізацією), а крім цього – навички продажів, спілкування з людьми, знання маркетингових технологій і, нерідко, ще й англійської мови. З погляду пошуку спеціалістів, це одна з найскладніших комбінацій" - йдеться в повідомленні рекрутерів.

Більшість вакансій в цій сфері - провізори. Їхня зарплатня в Києві починається від 4-5 тисяч гривень. Так само фармацевтів раді бачити на посадах медичних представників, менеджерів по продукту, дослідників. Найбільшу зарплатню - у 16 000 гривень на місяць - пропонують на посаді менеджера з реєстрації лікарських засобів у великій фармкомпанії. Головними обов’язками спеціаліста буде реєстрація та перереєстрація лікарських засобів, внесення змін до документів, робота з Державною лікарською інспекцією, GMP-сертифікація, реєстрація штрих-кодів і кодів УКТ ЗЕД. 

 

Теги: Київ