Наближення "Молодості": чого чекати на фестивалі

Галина Танай
20 вересня 2013р. 10:35

Наближення "Молодості": чого чекати на фестивалі

Наближається жовтень, а з ним і подія, що допомагає пережити гидку і холодну київську осінь -  "Молодість". Цьогорічний - уже 43-й - кінофестиваль відбуватиметься з 19 по 27 жовтня. Наразі відома лише частина програми, але і вона інтригує: ретроспектива знаменитого австрійця Ульріха Зайдля, покази фільмів-переможців Берлінського та Роттердамського фестивалів, а також спеціальна дитяча програма.

Відкриє "Молодість" фільм польського режисера Анджея Вайди "Валенса. Людина надії". Прем'єра цієї картини відбулась зовсім недавно на фестивалі у Венеції. Однією з найцікавіших програм обіцяє бути "Фестиваль фестивалів" - чудова нагода подивитися титуловані фільми від найталановитіших режисерів світу. Зокрема, на "Молодості" покажуть "Товстий зошит" Яна Саса, що здобув Ґран-прі у Карлових Варах, "Елі" Амата Ескаланте, що виграв приз за найкращу режисуру в Каннах, а також лауреатів фестивалів у Роттердамі, Венеції, Берліні і Трайбеку. Зі спеціальних подій на "Молодості" обіцяють прем'єру документального фільму "Хворісукалюди" - він приніс нашому режисеру Юрію Речинському перемогу на фестивалі в Сараєво.

Головною локацією "Молодості" буде кінотеатр "Київ". Окремі події відбуватимуться у "Жовтні", "Кінопанорамі", а також культурно-освітньому центрі "Майстер-Клас". 

Теги: Київ , Кіно , Молодість , Хворісукалюди