"Ревізор" Фреймут взяв премію "Фаворит телепреси"

Маша Землянська
21 вересня 2013р. 10:37

"Ревізор" Фреймут взяв премію "Фаворит телепреси"

Премію «Фаворит телепреси» за 2013 рік отримала програма Нового каналу «Ревізор» з Ольгою Фреймут. Друге місце розділили: документальний фільм «Квітка. Голос в єдиному екземплярі» («Інтер») та програма подорожей «Світ навиворіт» («1+1»), набравши однакову кількість голосів. Про це розподіває організатор конкурсу - “Телекритика”.

Нагороду отримувала знімальна група проекту: виконавчий продюсер Настя Красикова, креативний продюсер Марія Павлічук, режисер-постановник Данило Джепо та директор творчого об'єднанняВікторія Бурдукова. Сама Ольга Фреймут не змогла особисто прийти на церемонію, оскільки перебувала на зйомках нового проекту «Війна світів» у Запоріжжі.

«Фаворит телепреси» вручають з 2007-го року як премію для телевізійних програм від оглядачів, які пишуть про телеконтент та медійний ринок у друкованих та інтернет-виданнях. «Фаворитом телепреси» стає програма, яка, на думку преси, в попередньому телесезоні найяскравіше та найсуттєвіше демонструвала творчий пошук у розвитку виробництва суспільно відповідального телевізійного продукту в Україні. Переможцями конкурсу послідовно по ракам ставали: програма «Вікна» (СТБ), «За вікнами» (СТБ), «Україна має талант» (СТБ), 2010» - «Міняю жінку» («1+1»),  «РесПубліка з Анною Безулик» (5 канал), «Гроші» («1+1»).

 

Теги: Київ