Мама загиблого Індила поділилась болем у соцролику

Маша Землянська
21 вересня 2013р. 15:12

В мережі з'явився відеоролик з мамою загиблого у 2010-му році в приміщенні Шевченківського райвідділку міліції студента Ігоря Індила про право на захист. Жінка закликає усіх, хто потрапляє до міліції не забувати про право на допомогу. Безкоштовно отримати підтримку можна за номером 0 800 213 103.

Ролик виготовлений на замовлення Координаційного центру з надання правової допомоги та Української фундації правової допомоги за підтримки проекту "Справедливе правосуддя" USAID.

Індило відзначав свій 20-ий день народження 17-го травня 2010-го у гуртожитку, звідки його забрали у міліцейській відділок. Вночі Ігор загинув у камері після «спілкування» з міліцією. "Свідомо" оприлюднило відео з камер спостереження, яке спростовує версію прокуратури. Віктор Янукович двічі давав генпрокурору завдання розібратися зі справою Індила. У січні суд так і не встановив - через що у Ігоря Індила зламалося склепіння черепа, та присудив умовний строк дільничному, який привіз хлопця до його смерті. Наразі справа фактично не розглядається і не дорозслідується, а передається з однієї судової інстанції до іншої. У травні колегія  суддів Апеляційного суду  задовольнила вимоги прокуратури не повертати справу про загибель Ігоря Індила на додаткове слідство, хоча адвокат постраждалої сторони бачив у ній чимало білих плям. У червні прокуратура Деснянського району заявила про те, що справу загиблого після спілкування з міліцією студента Ігоря Індила призначили до розгляду по суті. Цим зараз займається Деснянський райсуд.

Теги: Київ , Індило , міліція